Loading...
درباره ما
شرکت گندمک توس (شیرآوران) از پیشگامان تولید انواع خمیر به روش تمام اتوماتیک در ایران است در سال ۱۳۷۹ تاسیس شد. در زمان آغاز به کار این شرکت، تمام تولید کنندگان خمیر پیتزا در ایران به صورت کارگاهی و به روش دستی مشغول تهیهٔ خمیر پیتزا بودند و شیرآوران با بهره‌گیری از فناوری اتوماتیک در تولید خمیر موفق شد گام بلندی در توسعه صنعت مواد غذایی کشور بردارد. این شرکت اولین تولیدکنندهٔ خمیرهای طعم‌دار در ایران است. شرکت گندمک توس برای تمام تولیداتش گواهینامه‌های HACCP، ISO 10001:2007،ISO 9001:2008 وISO 22000:2005 دریافت کرده‌است و در سال‌های ۱۳۸۶، ۱۳۸۸، ۱۳۹۱ و ۱۳۹۳ از سوی اداره نظارت بر مواد غذایی به عنوان واحد تولیدی برگزیده معرفی شده‌است. این شرکت در سال ۱۳۹۰ از سوی اجلاس توسعه صنایع ملی ایران به عنوان حامی سلامت مصرف کننده معرفی شده‌است.
در سال ۱۳۹۰ مدیران شرکت گندمک توس (شیرآوران) با ایده خدمت‌رسانی گسترده‌تر و تنوع‌بخشی به محصولات، برند «تی.اس.تی» را بنیان گذاشتند. تی.اس.تی گستره وسیع از محصولات خانواده فست فود همچون انواع خمیر و نان نیمه آماده، پنیر موزارلا، پنیر تست و پرورده و سیب زمینی منجمد را تولید می‌کند. تی.اس.تی با وجود زمان کمی که از فعالیتش می‌گذرد با پشتوانه بیش از ۲۰ سال تجربه موفق مدیرانش در شیرآوران، آغازی درخشان داشته و به سرعت جایگاهی درخور در صنایع غذایی کشور یافته‌است. کارکنان این مجموعه (به غیر از نمایندگی‌های رسمی و ویزیتورها) ۱۸۰ نفر هستند که ۱۱۰ نفر در بخش تولید و ۷۰ نفر در قسمت اداری و پخش فعالیت می‌کنند.
 
خبرها

نمایشگاه ایران اگروفود ۲۰۱۶

نمایشگاه ایران اگروفود از تاریخ ۱۰ الی ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. غرفه شیرآوران/تی.اس.تی در...

آغاز تولید خمیر پیتزای ایتالیایی شیرآوران

خمیر پیتزای ایتالیایی جدیدترین محصول شیرآوران است که تولید آن از دی ماه ۱۳۹۴ آغاز شده است. این خمیر بر به...

آرشیو خبرها...
آدرس ما
مشهد، شهرک صنعتی توس، فاز۲، بلوار اندیشه، بین اندیشه ۹ و ۱۱
کد پستی: ۹۱۸۵۱۱۳۱۱۱
با ما تماس بگیرید
تلفن کارخانه: ۳۵۴۱۳۱۶۲ (۰۵۱)
فکس کارخانه: ۳۵۴۱۰۴۳۵ (۰۵۱)
تلفن دفتر مشهد: ۱۷ - ۳۵۴۱۲۷۱۲ (۰۵۱)
تلفن دفتر تهران: ۴۴۰۴۰۷۹۵ و ۴۴۰۴۰۷۸۳
ایمیل ما

نام خود را وارد کنید!

لطفآ یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید!

فبلد پیغام نباید خالی باشد!

نقشه بالای صفحه
  همه محصولات